Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 40,7% sub estimat

PULPA DE PUI SUPERIOARA

Număr anunț
DA21751748
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 256 (CUI 4659412)
Furnizor / câștigător
LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.645 RON
Valoare atribuită
2.160 RON 40,7% sub estimat
Data publicării
15.11.2018 08:48
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 3.645 RON estimat 40,7%

Adjudecat la 59,3% din estimat · economie 1.485 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.