Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Disc pentru circular Makita 160x20mm
- Număr anunț
- DA21751412
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- METCON INSTAL SRL (CUI RO9765937)
- Cod CPV
- 44511510-3 · Panze de ferastraie de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148 RON
- Valoare atribuită
- 148 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 08:28
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148 RON
din 148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro