Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bonuri valorice carburanti OMV, PETROM-50 lei

Număr anunț
DA21395316
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI RO15138150)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.111 RON
Valoare atribuită
23.111 RON
Data publicării
05.10.2018 08:38
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.111 RON

din 23.111 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.