Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Filtrare Apa Ultrapura PROGUARD TS2 - QUANTUMTEX 1

Număr anunț
DA22225258
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42955000-5 · Piese pentru utilaje de filtrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.573 RON
Valoare atribuită
3.573 RON
Data publicării
15.01.2019 15:37
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.573 RON

din 3.573 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.