Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Costum salopeta doc bleumarin,bbc 100%,(bluza+ pantalon pieptar)
- Număr anunț
- DA21408694
- Autoritate contractantă
- Cresa Nr. 1 Suceava (CUI 4244946)
- Furnizor / câștigător
- FALSTING SRL (CUI RO13264934)
- Cod CPV
- 18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104 RON
- Valoare atribuită
- 104 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 10:59
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104 RON
din 104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro