Ofertă acceptată Cumpărare directă

DELMA SANDVIS 250G

Număr anunț
DA22225848
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15431100-9 · Margarina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,80 RON
Valoare atribuită
124,80 RON
Data publicării
15.01.2019 20:14
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,80 RON

din 124,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.