Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placheta gravata

Număr anunț
DA22319394
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
LAGRI GROUP SRL (CUI RO11129834)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,94 RON
Valoare atribuită
198,94 RON
Data publicării
31.01.2019 12:07
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,94 RON

din 198,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.