Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AUTO CASCO,MICROBUZ IVECO DAILY
- Număr anunț
- DA21404356
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.117,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.117,90 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 18:46
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.117,90 RON
din 3.117,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro