Ofertă acceptată Cumpărare directă

OTEL BETON FASONAT

Număr anunț
DA21403796
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
TDP METAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 33616881)
Cod CPV
14622000-7 · Otel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.665,60 RON
Valoare atribuită
36.665,60 RON
Data publicării
05.10.2018 15:22
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.665,60 RON

din 36.665,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.