Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu functii vitale MINDRAY MEC 1000 SPO2
- Număr anunț
- DA22231044
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 13:23
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro