Ofertă acceptată
Cumpărare directă
4580 17 19-CHEIE FIXA DUBLA 17X19 /[1]
- Număr anunț
- DA22230004
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 44512500-7 · Chei de piulite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,20 RON
- Valoare atribuită
- 129,20 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 12:20
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,20 RON
din 129,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro