Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RADIATOR KORADO RK 22 600/1400
- Număr anunț
- DA22224084
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,96 RON
- Valoare atribuită
- 394,96 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:11
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
394,96 RON
din 394,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro