Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate pentru drum de acces sit Betfia si construire parcare sit Betfia -ROHU53

Număr anunț
DA21372209
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
BEKART SRL (CUI 26170467)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.006,85 RON
Valoare atribuită
80.006,85 RON
Data publicării
03.10.2018 10:34
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.006,85 RON

din 80.006,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.