Ofertă acceptată Cumpărare directă

15530000-2 Unt (Rev.2)15544000-3 Branza cu pasta tare (Rev.2)

Număr anunț
DA21743906
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP "LICURICI" PLOIESTI (CUI 29169955)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,82 RON
Valoare atribuită
362,82 RON
Data publicării
14.11.2018 12:20
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,82 RON

din 362,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.