Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROCESOR INTELCORE i5-8400 - 78871/05.09.2018

Număr anunț
DA21401788
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
Cod CPV
30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
05.10.2018 13:11
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.