Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Produse alimentare
- Număr anunț
- DA21755274
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,21 RON
- Valoare atribuită
- 686,16 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 10:58
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
686,16 RON
din 687,21 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.