Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asistenta tehnica si mentenata soft si hard Spitalul Clinic Municipal "Dr. Gavril Curteanu"

Număr anunț
DA22230377
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.888 RON
Valoare atribuită
28.888 RON
Data publicării
16.01.2019 12:40
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.888 RON

din 28.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.