Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si verificare echipamente termice Complex Olimpic Sydney 2000
- Număr anunț
- DA22226752
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI RO14473661)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.920 RON
- Valoare atribuită
- 29.920 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 09:19
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.920 RON
din 29.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro