Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CABLU HDMI HIGHSPEED CU ETHERNET 360* 2M
- Număr anunț
- DA21759519
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42 RON
- Valoare finală
- 42,02 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 13:25
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.