Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Panel LED PT 36W 6400K 595x595x7.5 MM
- Număr anunț
- DA21405011
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- GRK LIGHT SRL (CUI RO23515081)
- Cod CPV
- 31532110-8 · Lampi cu tuburi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,43 RON
- Valoare finală
- 116,43 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 08:10
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.