Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor coduri de bare Zebra DS2208, imager 2D

Număr anunț
DA21751318
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240 RON
Valoare atribuită
1.240 RON
Data publicării
15.11.2018 08:21
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.240 RON

din 1.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.