Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion CHISINAU - BUCURESTI 22JAN2019

Număr anunț
DA22225149
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749,81 RON
Valoare atribuită
749,81 RON
Data publicării
15.01.2019 15:26
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

749,81 RON

din 749,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.