Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca 1957910
- Număr anunț
- DA21747675
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640,74 RON
- Valoare atribuită
- 640,74 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:33
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
640,74 RON
din 640,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro