Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tablete clorigene 1Kg.

Număr anunț
DA21745493
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
Furnizor / câștigător
MAXEMMA CO. SRL (CUI RO32578313)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,70 RON
Valoare atribuită
1.679,70 RON
Data publicării
14.11.2018 13:16
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,70 RON

din 1.679,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.