Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica pentru echipament 70-90Kw si 90-110Kw/ Verificarea cosului de fum

Număr anunț
DA21739946
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA SUPURU DE JOS (CUI 17337834)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616,81 RON
Valoare atribuită
1.616,81 RON
Data publicării
14.11.2018 09:58
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616,81 RON

din 1.616,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.