Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21406078
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.219,81 RON
Valoare atribuită
3.219,81 RON
Data publicării
08.10.2018 09:21
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.219,81 RON

din 3.219,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.