Ofertă acceptată Cumpărare directă

baton doi frati 2X80 gr

Număr anunț
DA21403292
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 33 BRASOV (CUI 29407593)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,25 RON
Valoare atribuită
104,25 RON
Data publicării
05.10.2018 14:29
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,25 RON

din 104,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.