Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PS VI Femei (sosete, maieu, chiloti, prosop baie)

Număr anunț
DA21753745
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
ROVA A&A SRL (CUI RO31240275)
Cod CPV
18317000-4 · Sosete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.304 RON
Valoare atribuită
1.304 RON
Data publicării
15.11.2018 10:09
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.304 RON

din 1.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.