Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie imbracaminte pentru agenti paza
- Număr anunț
- DA21747429
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PUBLICA DE PAZA ARAD (CUI 5343727)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.384,05 RON
- Valoare atribuită
- 4.384,05 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:25
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.384,05 RON
din 4.384,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro