Ofertă acceptată Cumpărare directă

CH562EE (301) HP 301 CARTUS CERNEALA COLOR (165 PAG) ORIGINAL HP DJ 1000 1010 1050 1510 2000 3000

Număr anunț
DA21754025
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57 RON
Valoare atribuită
57 RON
Data publicării
15.11.2018 10:18
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57 RON

din 57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.