Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica automacara 12.5 tf.
- Număr anunț
- DA21411364
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPRACTIC SRL (CUI 18546820)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 12:38
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900 RON
din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro