Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REDUCTIE DIN FONTA ZINCATA 241 FE-FI PT IMBINARI PRIN FILET 2"FEx1"FI
- Număr anunț
- DA21410332
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15,10 RON
- Valoare atribuită
- 15,10 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 11:56
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15,10 RON
din 15,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro