Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare hartie A4, 80g/mp, 500 coli/top

Număr anunț
DA21748890
Autoritate contractantă
COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,50 RON
Valoare atribuită
117,50 RON
Data publicării
14.11.2018 15:13
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,50 RON

din 117,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.