Ofertă acceptată
Cumpărare directă
articole de papetarie
- Număr anunț
- DA21747323
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ `GEORGE POPA` (CUI 17493450)
- Furnizor / câștigător
- VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.241,14 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:20
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.241,14 RON
din 1.241,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro