Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA DE GATIT 6 FOCURI, CUPTOR GAZ+SUPORT INCHIS
- Număr anunț
- DA21755248
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.649,60 RON
- Valoare atribuită
- 10.649,60 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 10:57
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.649,60 RON
din 10.649,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro