Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampile cu text (Rev.2)

Număr anunț
DA21410324
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,37 RON
Valoare atribuită
124,37 RON
Data publicării
08.10.2018 11:56
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,37 RON

din 124,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.