Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA MAGNETICA CU RAMA ALUMINIU 600X900

Număr anunț
DA21410175
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Orasenesc Cugir (CUI 24403922)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,27 RON
Valoare atribuită
172,27 RON
Data publicării
08.10.2018 11:51
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,27 RON

din 172,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.