Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutit Clearcut HP 2.2 mm dual bevel
- Număr anunț
- DA21748449
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- ALCON ROMANIA SRL (CUI RO14617759)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.592 RON
- Valoare atribuită
- 2.592 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:58
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.592 RON
din 2.592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro