Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 53,4% sub estimat

HARTIE TERMICA VIDAS (112/30)

Număr anunț
DA21406704
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78 RON
Valoare atribuită
36,36 RON 53,4% sub estimat
Data publicării
08.10.2018 09:48
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,36 RON

din 78 RON estimat 53,4%

Adjudecat la 46,6% din estimat · economie 41,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.