Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINGI FOTBAL MARIMEA 4,MINGI FOTBAL MARIMEA 5, MINGI BASCHET,MINGI RUGBY

Număr anunț
DA21745825
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA (CUI 29391756)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
37452200-3 · Mingi de baschet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345,50 RON
Valoare atribuită
345,50 RON
Data publicării
14.11.2018 13:28
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,50 RON

din 345,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.