Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie alba A3, 80 g/mp, 500 coli/top, SKY Copy

Număr anunț
DA21404617
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218,50 RON
Valoare atribuită
1.218,50 RON
Data publicării
07.10.2018 14:12
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218,50 RON

din 1.218,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.