Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluarea la valoarea justa a inventarului din domeniul Public si Privat

Număr anunț
DA22225527
Autoritate contractantă
Comuna Saveni (CUI 4365336)
Furnizor / câștigător
CONDRUT A NICULAE (CUI 26553551)
Cod CPV
70000000-1 · Servicii imobiliare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
15.01.2019 16:05
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.