Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Evaluarea la valoarea justa a inventarului din domeniul Public si Privat
- Număr anunț
- DA22225375
- Autoritate contractantă
- Comuna Saveni (CUI 4365336)
- Furnizor / câștigător
- CONDRUT A NICULAE (CUI 26553551)
- Cod CPV
- 70000000-1 · Servicii imobiliare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare finală
- 7.000 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 15:48
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.