Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat 7,5 /5,5 cm ESSELTE A4 prevazut cu margina metalica si buzunar pentru etiche
- Număr anunț
- DA21389382
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,40 RON
- Valoare atribuită
- 173,40 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 13:00
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,40 RON
din 173,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro