Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEL INOX 40CM,SPUMIERA 16CMZDROBITOR CARTOFIOZTI TAVA GN 1/1 7,4L/6,5CMCONTI OALA INOX 20L CATERING
- Număr anunț
- DA21756213
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.702,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.702,40 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 11:28
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.702,40 RON
din 1.702,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro