Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Construire teren de sport in satul Tutana, comuna Baiculesti, judetul Arges
- Număr anunț
- DA21413537
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAICULESTI (PRIMARIA COMUNEI BAICULESTI) (CUI 4654741)
- Furnizor / câștigător
- CARPET & MORE DECOR SRL (CUI RO34028537)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358.016,16 RON
- Valoare atribuită
- 358.016,16 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 14:01
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358.016,16 RON
din 358.016,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro