Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar plastic Noki A4 cu sina si perforatii

Număr anunț
DA21411998
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,50 RON
Valoare atribuită
17,50 RON
Data publicării
08.10.2018 13:02
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,50 RON

din 17,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.