Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica - diriginte de santier

Număr anunț
DA22224963
Autoritate contractantă
Comuna Alexandru Odobescu (CUI 3966281)
Furnizor / câștigător
ROTARU D.A. ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26053262)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.600 RON
Valoare atribuită
22.600 RON
Data publicării
15.01.2019 15:10
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 18:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.600 RON

din 22.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.