Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hidrant portativ 1c si cheie hidrant
- Număr anunț
- DA21410867
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR 3 SAM REGHIN (CUI 1239848)
- Furnizor / câștigător
- FIRE ELECTRIC EUROSERVICE SRL (CUI RO24533566)
- Cod CPV
- 44522200-7 · Chei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950 RON
- Valoare atribuită
- 950 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 12:16
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
950 RON
din 950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro