Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURATITOR INDUSTRIAL

Număr anunț
DA21410730
Autoritate contractantă
SC SINAIA FOREVER SRL (CUI RO27249969)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,40 RON
Valoare atribuită
385,40 RON
Data publicării
08.10.2018 12:11
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,40 RON

din 385,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.